امروز دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳
روش های پرداخت

مشتریان محترم میتوانند به دو روش زیر جهت پرداخت مبالغ فاکتور های خود اقدام نمایند.

 

1 : پرداخت آنلاین

2 : کارت به کارت 

 

  • پرداخت آنلاین

هنگام ثبت نهایی و پرداخت سفارش از طریق درگاه اینترنتی هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنید. پرداخت موفق مبلغ فاکتور به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن ایمیلی مبنی بر ثبت موفق سفارش برای کاربر ارسال می شود و نیازی به اطلاع دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال میشود.

 

  • چگونگی پرداخت آنلاین

کاربران محترم می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از کلیه کارت‌های بانکی عضو شتاب توسط درگاه پرداخت الکترونیکی شرکت پرداخت الکترونیک سداد بانک ملی ایران که در وب سایت فروشگاه قرار داده شده است پرداخت نمایند. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت ، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

 

1- شماره کارت

شماره 16 رقمی که بر روی کارت بانکی خود درج شده را در قسمت مربوطه وارد نمایید.

 

2- کد  CVV2

CVV2 یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج شده و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد،این کد را نیز در کادر مربوطه وارد کنید.

 

3- تاریخ انقضا

تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است.ماه و سال درج شده بر روی کارت را در قسمت مربوطه وارد نمایید.

 

4- کد  امنیتی

کد امنیتی که در روبروی کادر بصورت تصویر قرار داده شده را وارد نمایید،اگر کد امنیتی ناخوانا بود میتوانید توسط فشردن دکمه کنار تصویر کد دیگری را مشاهده و وارد نمایید.

 

5- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم و یا رمز دوم پویا

برای پرداخت اینترنتی لازم است رمز اینترنتی یا همان رمز دوم کارت بانکی خود را توسط اپلیکیشن بانک خود و یا توسط پیامک از طرف بانک خود با فشردن گزینه دریافت رمز دوم پویا در صفحه درگاه پرداخت اینترنتی دریافت نموده و در کادر مربوطه وارد نمایید.

 

6- پرداخت

گزینه پرداخت را بفشارید تا پرداخت شما نهایی شود.

 

  • کارت به کارت 

هنگام ثبت نهایی و پرداخت سفارش از طریق کارت به کارت شما میتوانید بعد از کارت به کارت کردن مبلغ فاکتور، فرم مخصوص کارت به کارت  که در پایین صفحه پرداخت قرار داده شده است را پر کرده و شماره پیگیری را برای ما توسط آن فرم ارسال نمایید تا بعد از بررسی و تایید ، ایمیلی مبنی بر ثبت موفق سفارش برای کاربر ارسال شود و بعد از آن سفارش  وارد مراحل آماده سازی و ارسال می شود.

 

 

نکته مهم : 

به مشتریان محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش ، پرداخت خود را به صورت " آنلاین " انجام دهند.

برای آگاهی از مراحل پردازش سفارش خود میتوانید بعد از ورود به پنل کاربری در قسمت ( لیست سفارشات من )  وضعیت سفارش خود را مشاهده کنید.

 

 

 

شماره تماس پشتیبانی :

32204938 026

32220544 026

2021708 0912

پاسخگویی روزهای غیر تعطیل 10 الی 20

logo-samandehi
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد فروشگاه تک رایانه محفوظ می باشد Copyright © 2018 - 2024 takrayane.com
طراحی سایت : ایران طراح