امروز یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۰
روش های ارسال کالا

ارسال کالا به دو روش انجام میگیرد :

1 : پست پیشتاز

2 : پست ویژه

 

  • پست پیشتاز

در پست پیشتاز زمان تقریبی تحویل سفارش، با توجه به محدوده جغرافیایی مقصد، بین 5 تا 7 روز کاری می باشد.هزینه ارسال توسط پست پیشتاز 25 هزار تومان میباشد که در زمان تسویه حساب سفارش و انتخاب این گزینه در سطر (روش ارسال) به مبلغ فاکتور اضافه خواهد شد.

توجه داشته باشید که در مناسبت‌های خاص و ایام تعطیل و همچنین روزهای پایانی سال، سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست پیشتاز ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسد.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق وب سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

www.itemtracking.post.ir

 

  • پست ویژه

در پست ویژه زمان تقریبی تحویل سفارش با توجه به محدوده جغرافیایی مقصد، بین 1 تا 2 روز کاری می باشد و همچنین مرسوله توسط شرکت پست بیمه خواهد شد.هزینه ارسال توسط پست ویژه 45 هزارتومان میباشد که در زمان تسویه حساب سفارش و انتخاب این گزینه در سطر (روش ارسال) به مبلغ فاکتور اضافه خواهد شد.

  • اگر برای دریافت سفارش خود عجله دارید در هنگام ثبت سفارش روش ارسال پست ویژه را انتخاب نمایید.

مشتریانی که سفارش آنها توسط پست ویژه ارسال میشود میتوانند با وارد کردن شناسه مرسوله برای اطلاع از وضعیت مرسوله خود از وب سایت شرکت پست  به آدرس زیر استفاده نمایند:

www.itemtracking.post.ir

 

  • سفارش‌هایی که در روزهای کاری شنبه تا پنجشنبه قبل از ساعت 13 تکمیل شوند، در همان روز ارسال می‌شوند. سفارش‌هایی که پس از این ساعت ثبت و تکمیل شوند ، در روز کاری بعد ارسال خواهند شد.

 

 

 

 

شماره تماس پشتیبانی :

32204938 026

32220544 026

2021708 0912

پاسخگویی روزهای غیر تعطیل 10 الی 20

logo-samandehi
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد فروشگاه تک رایانه محفوظ می باشد Copyright © 2018 - 2021 takrayane.com
طراحی سایت : ایران طراح