امروز یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
قوانین و مقررات

استفاده از فروشگاه اینترنتی تک رایانه  به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

 

  • خرید کالا از فروشگاه اینترنتی تک رایانه  بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

  • اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی كالاهای ارائه شده از منابع معتبر خارجی ترجمه، و یا از شركت های سازنده اخذ گردیده است، ممکن است اطلاعات موجود یا ارائه شده در فروشگاه اینترنتی تک رایانه در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد، فروشگاه اینترنتی تک رایانه مسئولیتی در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد گرفت. این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.

  • كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح كامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

  • فروشگاه اینترنتی تک رایانه  به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

 

  • محصولات خریداری شده از فروشگاه اینترنتی تک رایانه  قبل از ارسال به خریدار توسط بخش فروش از لحاظ صحت و سلامت فیزیکی بررسی میشود و بعد از گذراندن تست فنی برای مشتریان ارسال میگردد تا خریدار دغدغه ای برای بازگشت کالا به علت خرابی نداشته باشد.

 

  • قبل از ارسال کالا هماهنگی های لازم جهت چگونگی و زمان ارسال کالا و همچنین مبلغ هزینه ارسال با خریدار توسط واحد فروش انجام میپذیرد.

 

 

 

 

شماره تماس پشتیبانی :

32204938 026

32220544 026

2021708 0912

پاسخگویی روزهای غیر تعطیل 10 الی 20

logo-samandehi
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد فروشگاه تک رایانه محفوظ می باشد Copyright © 2018 - 2021 takrayane.com
طراحی سایت : ایران طراح