امروز یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
ضمانت اصالت کالا و گارانتی
  • ضمانت اصالت کالا و گارانتی

کلیه کالاهایی که در وب‌سایت فروشگاه اینترنتی تک رایانه عرضه میگردد دارای گارانتی‌های اصلی و معتبرمی‌باشد.
فروشگاه تک رایانه کلیه کالاهای ارائه شده در این وب‌سایت را از شرکت‌های معتبر و خوشنام و واردکنندگان رسمی تهیه می‌کند. بنابراین مشتریان می‌توانند اطمینان داشته باشند کالایی که از فروشگاه اینترنتی تک رایانه  خریداری می‌کنند از مجاری قانونی وارد کشور شده است و هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته است.
 

  • شرکت‌های گارانتی کننده اصلی کدامند؟

شرکت‌هایی که از طرف وزارت صنعت معدن و تجارت ﺑﻪ عنوان واردکنندگان قانونی در کشور ﻓﻌﺎلیت می‌کنند و اسامی آنها در سایت این وزارت خانه ذکر شده است ، موظفند گارانتی و خدمات پس از فروش کالاهای گارانتی شده را ارائه دهند و گارانتی‌ این گونه شرکت‌ها، گارانتی‌ معتبر و اصلی محسوب می‌شود. به این ترتیب مشتریانی که گارانتی‌های بی‌نام و نشان آنها را سردرگم کرده است، می‌توانند گارانتی‌های معتبر را از موارد نامعتبر شناسایی کنند. تمامی محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی تک رایانه توسط نمایندگان رسمی آن برندها در ایران گارانتی شده‌ است و در صورت بروز مشکل طبق قوانین شرکت گارانتی کننده شامل گارانتی بوده و شرکت گارانتی کننده موظف به ارائه خدمات گارانتی به دارنده محصول میباشد. بنابر این کلیه کالاهایی که در این وب سایت عرضه می‌شوند اصلی و با گارانتی معتبر میباشد و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیراصلی در فروشگاه اینترنتی تک رایانه به فروش نمی‌رسد. 

  • گارانتی های اصلی و معتبر ایرانی در حوضه IT

گارانتی سام سرویس- گارانتی ماد ایران-گارانتی سازگار ارقام-گارانتی حامی-گارانتی ایران رهجو-گارانتی آواژنگ-گارانتی زیگورات-گارانتی مهر- گارانتی هماهنگ-گارانتی آروند-گارانتی آلبالو-گارانتی ایرانیان رهجو گستر- گارانتی داده پرداز رایانه متین-گارانتی سریر- گارانتی ماتریکس-گارانتی ایزی-گارانتی بدر الکتریک-گارانتی آونگ-گارانتی امرتات-گارانتی بهین تکنولوژی-گارانتی ویستا-گارانتی انفورماتیک گستر-گارانتی فراسو-گارانتی توسن-گارانتی کانولا-گارانتی گرین-گارانتی دیجیتال-گارانتی ایده آل-گارانتی ویرا-گارانتی عصر دیجیتال-گارانتی الماس-گارانتی آوات-گارانتی تکنو سرویس- گارانتی تحلیل رایانه.

 

 

 

 

 

شماره تماس پشتیبانی :

32204938 026

32220544 026

2021708 0912

پاسخگویی روزهای غیر تعطیل 10 الی 20

logo-samandehi
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد فروشگاه تک رایانه محفوظ می باشد Copyright © 2018 - 2021 takrayane.com
طراحی سایت : ایران طراح