امروز یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳
ضمانت اصالت کالا و گارانتی
  • ضمانت اصالت کالا و گارانتی

کلیه کالاهایی که در وب‌سایت فروشگاه اینترنتی تک رایانه عرضه میگردد دارای گارانتی‌های اصلی و معتبرمی‌باشد.
فروشگاه تک رایانه کلیه کالاهای ارائه شده در این وب‌سایت را از شرکت‌های معتبر و خوشنام و واردکنندگان رسمی تهیه می‌کند. بنابراین مشتریان می‌توانند اطمینان داشته باشند کالایی که از فروشگاه اینترنتی تک رایانه  خریداری می‌کنند از مجاری قانونی وارد کشور شده است و هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته است.
 

  • شرکت‌های گارانتی کننده اصلی کدامند؟

شرکت‌هایی که از طرف وزارت صنعت معدن و تجارت ﺑﻪ عنوان واردکنندگان قانونی در کشور ﻓﻌﺎلیت می‌کنند و اسامی آنها در سایت این وزارت خانه ذکر شده است ، موظفند گارانتی و خدمات پس از فروش کالاهای گارانتی شده را ارائه دهند و گارانتی‌ این گونه شرکت‌ها، گارانتی‌ معتبر و اصلی محسوب می‌شود. به این ترتیب مشتریانی که گارانتی‌های بی‌نام و نشان آنها را سردرگم کرده است، می‌توانند گارانتی‌های معتبر را از موارد نامعتبر شناسایی کنند. تمامی محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی تک رایانه توسط نمایندگان رسمی آن برندها در ایران گارانتی شده‌ است و در صورت بروز مشکل طبق قوانین شرکت گارانتی کننده شامل گارانتی بوده و شرکت گارانتی کننده موظف به ارائه خدمات گارانتی به دارنده محصول میباشد. بنابر این کلیه کالاهایی که در این وب سایت عرضه می‌شوند اصلی و با گارانتی معتبر میباشد و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیراصلی در فروشگاه اینترنتی تک رایانه به فروش نمی‌رسد. 

  • گارانتی های اصلی و معتبر ایرانی در حوضه IT

سام سرویس-مادایران-سازگار ارقام-حامی-ایران رهجو-آواژنگ-زیگورات-مهر- هماهنگ-آروند-امرتات-آلبالو-ایرانیان رهجو گستر- داده پرداز رایانه متین- سریر- ماتریکس-ایزی-بدر الکتریک-آونگ-بهین تکنولوژی-ویستا-انفورماتیک گستر- فراسو-توسن-کانولا-گرین-دیجیتال-ایده آل-عصر دیجیتال-الماس-آوات- متین-تکنو سرویس-تحلیل رایانه-داریا همراه-جی تل-هما تلکام-آرکا سرویس-ویرا سرویس-کسری پارس-پرهان-کاوش تیم-تجارت ژاو-رادمان پاژ ارتباطات-پیام تل-دیجی سرویس-سریر سرویس

 

 

 

 

 

شماره تماس پشتیبانی :

32204938 026

32220544 026

2021708 0912

پاسخگویی روزهای غیر تعطیل 10 الی 20

logo-samandehi
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت نزد فروشگاه تک رایانه محفوظ می باشد Copyright © 2018 - 2024 takrayane.com
طراحی سایت : ایران طراح